1. Ayrılmak İstiyorum – The Breaker Upperers

  Ayrılmak İstiyorum – The Breaker Upperers

  1080P Türkçe Altyazı

  The Breaker Upperers, Netflix yapımı bir komedi filmi. Ayrılmak İstiyorum filmi konu olarak ise; Mel ve Jel, 15 yıl önce, aynı erkek tarafından idare edilen 2 güzel kadındır. Bu acı tesadüf sonrasında, birbirlerine destek olmaya başlarlar ve kendilerini en yakın iki arkadaş olarak bulurlar. Ayrılığın ne kadar acı olduğunu bilen ikilimiz, “Ayrılmak İstiyorum” isminde bir şirket kurup sevgilileri veya evlileri, onların istekleri ile ayırırlar. Ve bu şirketleri hayal ettiklerinden daha fazla ilgi görür. Hayatlarına kimseyi almamaya, kimseye bağlanmamaya çalışan Mel ve Jel’in dostlukları, karşılarına eski bir tanıdığın çıkmasıyla teste uğrar!
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5   44

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.