1. Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı

  Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı

  720P Türkçe Dublaj

  Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı filmi Büyüfiks'in meşhur iksirinin formülünü paylaşması için seçeceği büyücüyü bulmak amacıyla Asteriks ve Oburiks'i yanına alarak maceraya çıkmasını konu alıyor. Bildiğiniz gibi bu meşhur sihirli iksir Galya'lıların içtiği ve kısa süre efsanevi bir güç kazandığı iksirdir. Bu iksirin formülünü bilen tek kişi ise Galya'nın tek büyücüsü Büyüfiks'tir. Büyüfiks iksiri yapmak için gerekli şeyleri toplamak için gittiği ormanda kaza geçirir. Bu kaza sonrasında ayağı incinir. Ayağını inciten Büyüfix'in aldığı bu hasar ömrü boyunca yaşamış olduğu tek kazadır. Bu yüzden duygusal olarak kendisini çok farklı bir seviyede bulmaya başlar. Büyüfiks'in yaşamış olduğu bu duygusal çöküntü onu iksiri başkasıyla da paylaşma fikrine sürükler. Fakat bu kişinin kim olduğunu bilmediği için yeni bir varis aramaya çıkarlar.

   
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.1   332

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.