1. And: Geçmisin Bedeli

  And: Geçmisin Bedeli

  1080P Yerli Film

  Ordudaki görevinden istifa eden Yüzbaşı Ertuğrul Murat Altay hayatına sakin bir şekilde inziva evinde devam etmektedir. Fakat bu sakinliğin ardından bir gün Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından kendisine yeni bir emir gelir. Geçmişinde kapanmamış olan bir defteri şimdi kapatmak zorundadır. Daha önce başaramadığını başarmak ve içtiği andı tamamlamak zorundadır. And: Geçmisin Bedeli filmini 1080p olarak hd izleyebilirsiniz.
  And: Geçmisin Bedeli 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      4.3   175

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.