1. 303

  303

  1080P Türkçe Altyazı

  303 filmi konu olarak insanlığa inancını tamamen kaybetmiş biri olan Jan'ın hayatını konu alıyor. Son olarak beraber seyahat etmek istediği kişininde Berlin'de onu ekmesiyle beraber bu tezini bir kez daha doğrulamıştır. Bir diğer tarafta ise Jule tamamen zıt karakterde ve düşüncede bir insandır. Jule tamamen kibar düşünce yapısına sahip ve insanlığa inanan birisidir. Bir gün Jan'ı hurda yığını gibi olan 303 isimli karavanına davet eder. İkili birlikte Atlantik kıyılara seyahat eder. İkinci hedef ise İspanya'dır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.6   131

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.