1. 10×10

  10×10

  720P Türkçe Altyazı

  Lewis, hayatını oldukça sıradan ve ailesiyle mutlu geçiren biridir. Bir gün işler değişir ve All Angels Hastanesi içerisinde karısı ölür. Olanları bir türlü kabul etmek istemeyen Lewis, karısının ölümünü şüpheli bulur ve olayları araştırmaya başlar. İlginç bir şekilde o hastanede şüpheli bir ölüme sahip olan sadece karısı değildir. Başkaları da vardır! Bu olan olayları kaldıramayan Lewis, kızının baskısına rağmen intikam duygusuna yenik düşer. Hastanenin doktorlarını ve hemşirelerini takibe başlar ve onlardan bir tanesini en boş anında kaçırır. Artık yüzleşme vaktidir. Gerçeklerin ortaya çıkacağını düşünen Lewis, çok daha farklı sırlar ve karanlık gerçeklerle karşı karşıya kalır.

  10x10 filmi beklentinizin ötesinde oldukça değişik bir yapım! İzlerken aklınızı karıştıracak ve hayatın gerçekleriyle yüzleşmek zorunda kalacaksınız.
  10×10 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5.0   571

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
FilmArsivi.com içerikleri arasında bulunan filmler ve filmlere ait fragmanlar çeşitli stream (paylaşım) platformlarından embed yöntemi ile çekilmektedir. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com gibi stream sitelerine eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kendi sunucularımıza kesinlikle yükleme yapmamaktayız. Bu yüzden FilmArsivi.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir içerikte hak sahibiyseniz bizimle iletişim sayfamızdan (https://filmarsivi.com/iletisim) irtibata geçirip, içeriğin kaldırılması konusunda talepte bulunabilirsiniz. Hak sahiplerinin istekleri üzerine içerikler 1-3 iş günü içerisinde yayından kaldırılır.